Formular de contact

Numarul maxim de caractere: 150
Odata cu introducerea Codului Captcha
captcha

Date Contact

S.C Liniile Continentale de Transport S.R.L

Registrul Comertului: J08/1120/22.09.1998
Cod Fiscal: RO11015244
Adresa:  Str. ECOLOGISTILOR 21, SACELE,Jud.BRASOV

Program: Luni-Vineri  08:00-17:00
Tel: +40 268 318 431 / +40 268 329 516
Fax: +40 0268 320 577
Email: office@lctbrasov.ro

Departament logistica si transporturi

Dispecer Transport Cisterne

 

Tohanean Alina
Tel: +40.731.336.333
Email: alina.tohanean@lctbrasov.ro
Limbi vorbite: Romana,Engleza

Cisterne Romania - R. Moldova

 

ing. Pantilie Laurentiu
Tel: +40.733.008.278
Email: laurentiu.pantilie@lctbrasov.ro

Operator Date Transport

 

Gaitan Roman
Tel: +40.754.042.384
Email: roman.gaitan@lctbrasov.ro

Dispecer Transport Marfuri International

 

Vasilescu Alexandra
Tel: +40.754.042.383
Email: alexandra@lctbrasov.ro
Limbi vorbite: Romana,Engleza,Germana

Operator Transport Marfuri Romania

 

Balan Mirela
Tel: +40.726.329.104
Email: mirela.balan@lctpetrol.ro

Economist

 

Popa Alexandra
Tel: +40.734.600.118
Email: alexandra.popa@lctbrasov.ro